Make your own free website on Tripod.com

multimag

Aktywatory magnetyczne czyli multimagi zostały najszybciej zaakceptowane przez ludzi profesjonalnie zajmujących się techniką samochodową.
Pozwalają one na zmniejszenie zużycia paliwa i zwiększenie mocy silnika poprzez odpowienie namagnesowanie cząsteczek paliwa przepływającego przewodami z zamontowanymi na nich multimagami.
Multimagi, co stwierdzono na podstawie długoletnich doświadczeń związanych z oceną pracy silników wyposażonych w magnetyzery, poprawiają proces spalania paliwa w komorze silnika.
Paliwo po aktywacji magnetycznej przez multimag jest spolaryzowane i naładowane dodatnio. Zlepione grupy węglowodorowe sš rozbite, a mniejsze cząsteczki węglowodorów silnie połączone z tlenem. Wtedy każde paliwo, nawet w najbardziej nowoczesnym silniku, jest znacznie lepiej spalane w komorze a nie poza niš (np. w katalizatorze). Znacznie zmniejsza się wówczas emisja tlenku węgla i węglowodorów w spalinach. Multimagi działają skutecznie w silnikach zasilanych nie tylko benzyną, ale również olejem napędowym i gazem. Pomysłowa konstrukcja i małe rozmiary pozwalają na szybki montaż na zewnštrz przewodów paliwowych bez ich przecinania w każdym samochodzie.

Start

Copyright © Krokodyl 1998